Tillväxtverket

Kontaktuppgifter till oss som jobbar i Klimatsynk

Vill du komma i kontakt med oss?

Lättast får du kontakt med oss som jobbar med Klimatsynk via våra personliga mejladresser (se nedan) eller via klimatsynk@tillvaxtverket.se

Stefan Baier, projektledare, Tillväxtverket   

08-681 95 79

stefan.baier@tillvaxtverket.se

Karin Fant, biträdande projektledare, Energimyndigheten                         

016-544 22 92      

karin.fant@energimyndigheten.se

Aleh Kliatsko, projektsamordnare, Energimyndigheten                         

016-544 21 67      

aleh.kliatsko@energimyndigheten.se

Kristin Hedström, projektsamordnare, Tillväxtverket   

08-681 65 94          

Kristin.hedstrom@tillvaxtverket.se

Jahangir Kaisar, projektsamordnare, Tillväxtverket   

08-681 96 62

Jahangir.Kaisar@tillvaxtverket.se

Charlotte Nording Gabrielsson, kommunikatör, Energimyndigheten                         

016-544 21 45      

charlotte.nording.gabrielsson@energimyndigheten.se


Besöksadress

Tillväxtverket
Västgötagatan 5, Stockholm
(T-bana Medborgarplatsen)

Postadress

Tillväxtverket
Att. Klimatsynk
Box 4044
102 61 Stockholm