Tillväxtverket

Kontaktuppgifter till oss som jobbar i Klimatsynk

Vill du komma i kontakt med oss?

Lättast får du kontakt med oss som jobbar med Klimatsynk via våra personliga mejladresser (se nedan) eller via klimatsynk@tillvaxtverket.se

Susanna Rockström

Maria Tengvard, projektledare, Tillväxtverket   

08-681 77 17            

maria.tengvard@tillvaxtverket.se

Madelene Casselbrant, projektanalytiker, Tillväxtverket          

08-681 91 44   

madelene.casselbrant@tillvaxtverket.se

Kim Forsberg

Kim Forsberg, kommunikatör, Klimatsynk, Tillväxtverket

08-681 66 24

kim.forsberg@tillvaxtverket.se

Karin Fant, projektsamordnare, Energimyndigheten                         

016-544 22 92      

karin.fant@energimyndigheten.se

Yelena Varasteh, projektsamordnare, Energimyndigheten   

016 544 20 67

yelena.varasteh@energimyndigheten.se

Klimatsynks projektgrupp

 

Besöksadress

 

Tillväxtverket
Västgötagatan 5, Stockholm
(T-bana Medborgarplatsen)

 

Postadress

Tillväxtverket
Att. Klimatsynk
Box 4044
102 61 Stockholm