Tillväxtverket

Kontaktuppgifter till oss som jobbar i Klimatsynk

Vill du komma i kontakt med oss?

Lättast får du kontakt med oss som jobbar med Klimatsynk via våra personliga mejladresser (se nedan) eller via klimatsynk@tillvaxtverket.se

Stefan Baier, projektledare, Tillväxtverket   

08-681 95 79

stefan.baier@tillvaxtverket.se

Karin Fant, biträdande projektledare, Energimyndigheten                         

016-544 22 92      

karin.fant@energimyndigheten.se

Charlotte Nording Gabrielsson, kommunikatör, Energimyndigheten                         

016-544 21 45      

charlotte.nording.gabrielsson@energimyndigheten.se

Aleh Kliatsko, Energimyndigheten                         

016-544 21 67      

aleh.kliatsko@energimyndigheten.se

Axel Nekham, Tillväxtverket   

08-681 96 51            

axel.nekham@tillvaxtverket.se

Madelene Casselbrant, projektanalytiker, Tillväxtverket (tjänstledig)          

08-681 91 44   

madelene.casselbrant@tillvaxtverket.se

Vakant, projektanalytiker/ekonom, Tillväxtverket   

 

Besöksadress

 

Tillväxtverket
Västgötagatan 5, Stockholm
(T-bana Medborgarplatsen)

 

Postadress

Tillväxtverket
Att. Klimatsynk
Box 4044
102 61 Stockholm